Stichting Naar School in Haïti

0

12 januari 2010

Vandaag staan wij stil bij de tragedie op 12 januari 2010. Iets na 17 uur in de middag, acht jaar geleden. Een allesvernietigende aardbeving treft Haïti. Vrienden verliezen vrienden, vrienden verliezen een kind en...

0

Speelkwartier op het schoolplein

Sanne van ‘SoBeau Photography’ bezocht onze school afgelopen november. Zij maakte deze práchtige foto! Dank je voor de geweldige foto’s. #www.sobeauproductions # www.instagram.com/sobeau_photography/

0

Succesvolle emballage actie in Hoogeveen

De klanten van de Albert Heijn supermarkt in Hoogeveen hebben in de maand december jl fantastisch gedoneerd. Voor € 384,- euro werd er aan statiegeld in één maand verzameld voor Haïti. Fantastisch! Ook jij...

0

GOEDE VOORNEMENS VOOR 2018?

Terugkijken, vooruit blikken, goede voornemens en doelen… Wie weet heeft u ook wel een aantal goede voornemens/doelen voor 2018. Meer bewegen? Een avontuur beleven? Een mooie reis maken? Iets willen doen voor een ander?...

0

Lees het nieuws uit Haïti

Hij is er weer! De nieuwsbrief uit Haïti! Lees het laatste nieuws over onze scholen en acties online op deze website, of krijg de nieuwsbrieven (gratis) vier keer per jaar toegestuurd. Voor het aanvragen...

0

Merry Christmas

Kerst 2017; kaarsjes aan, kerstboom mooi versierd en uit de oven komen de lekkerste geuren. Veel mensen vieren vanavond kerst met vrienden of familie. Marijke reist vandaag. Twee dagen is Marijke onderweg naar Haïti,...

0

Word jij onze vriend?

Wij zijn op zoek naar 10000vrienden. Vrienden die kinderen in Haïti een warm hart toedragen.  Vrienden die elk jaar rond kerst € 25,00 kunnen en willen missen om op die manier kinderen in Haïti de...

0

Kerstkaarten actie

Stuur dit jaar een GLIMLACH voor de kerst. Een glimlach van een kleutermeisje in Haïti. Wat is het plan? De glimlach stuur je digitaal door naar jouw vrienden. Deel bijv. dit bericht. Het geld...

0

Zaterdag16 december Kerstmarkt Deventer

Bezoek op zaterdag 16 december onze kraam op de kerstmarkt. In de Grote Kerk in Deventer Vrijwilligers Jannie, Erna en Marijke verkopen prachtige handgemaakte Haïtiaanse spullen op de kerstmarkt in Deventer. De kerk is...