Stichting Naar School in Haïti

0

~~ Marathon actie ~~

Op 13 juli loopt Rene Delsink de halve Marathon voor Stichting Naar School in Haïti. Lees hieronder zijn inspiratie en steun Rene. Rene schrijft:Op 13 juli ga ik mijn 2e halve marathon lopen. (1e...

0

Geen internet in Haïti

Op onze school in Haïti doet het internet al een aantal dagen niet. Hopelijk wordt het snel verholpen en kan Marijke weer antwoorden op mailtjes en berichten.

0

Fiets voor onderwijs deze zomer

DE TOCHT GAAT DIT JAAR NAAR PARIJS! De tocht gaat dit jaar van Eindhoven naar Parijs en is van 13 t/m 20 juli. We starten dit jaar in Eindhoven i.p.v. Beilen. Dit in verband met...

0

Mijn eerste baby

Twintig jaar geleden bracht de oma van dit kleine meisje de eerste Haïtiaanse baby bij mij. Het kindje was zo ziek, had schurft en was zwaar ondervoed. Oma had via Claude van mij gehoord...

0

Computerles aan onze leerkrachten

De eerste officiële computerles in ‘Ecole Soleil de Hollande’ aan de onderwijzers is door Elson voorbereid en gegeven. Computerles wordt mogelijk gemaakt door Rotary Voorschoten/ Leidschendam/Voorburg. Heel veel dank!

0

Grote onrust in Haïti

De toestand in Haïti is erg zorgelijk. Grote delen van het land zijn onveilig, heel veel scholen zijn gesloten. Bij ons op school gaan de lessen door en is de omgeving van de school...

0

Waterkruik actie

Afgelopen zondag gaf Dhr. Eerhard Mensink van ‘De Gevulde Waterkruik’ een interessant presentatie over de watertanks die hij bouwt in Guinee. (Africa). Hier meer informatie over de 5000 liter waterreservoirs die gebouwd worden om...

0

Ontmoetingsdag op zondag 7 april

Kom gezellig op onze Jubileum ontmoetingsdag op zondag 7 april 2019. Tijdens de Ontmoetingsdag informeren wij u over onze projecten in Haïti en over acties die wij in Nederland houden. Het is natuurlijk ook...

0

De Nieuwsbrief uit Haïti is er weer!

Wij delen graag met u hoe het gaat op onze scholen en met de leerlingen.Hij is er weer! De nieuwsbrief uit Haïti! Lees hier het laatste nieuws van ons onderwijsproject in Haïti: https://stichtingnaarschoolinhaiti.nl/wp-content/uploads/2019/04/Nieuwsbrief-Haiti-nr1-2019-Maart-2019.pdf Lees...