Stichting Naar School in Haïti

0

Vandaag konden onze leerlingen naar school

Wijzigingen bekijken (opent in een nieuwe tab) Onze leerlingen konden vandaag naar school! Onze leerlingen kregen ook vandaag een warme schoolmaaltijd. Helaas is deze mogelijkheid er niet voor veel leerlingen in Haïti. Voor morgen,...

0

~ Grillige situatie in Haïti ~

De situatie in Haïti wordt met de dag grilliger en erger. Of vandaag onze school in de bergen van Kablain, Haïti open kan is afwachten. Wij houden in de gaten of het veilig blijft...

0

Opnieuw naar De School

Dit jaar zijn we met z’n vijven bij Marijke op school in Haïti op bezoek geweest. We kregen een warme ontvangst en het was fijn te zien dat het goed gaat met de school....

0

Fietsers zijn in Parijs aangekomen!

Onze fietsers hebben er 596 km opzitten. Gisteren kwamen zij op de eindbestemming in Parijs aan. Daar werd, volgens traditie, een groepsfoto gemaakt. Dit jaar bij de Notre-Dame in Parijs! Alle fietsers hebben zaterdag...