Stichting Naar School in Haïti

0

Smullen dankzij Salland Catering

De Ontmoetingsdag was zeer geslaagd! Jaap Doorgeest van ‘Salland Catering’ verzorgde de inwendige mens met lekkere snacks en patat. Wij hebben er allemaal urenlang van kunnen smullen! Jaap, heel hartelijk dank, het is fantastisch...

0

~ Fantastische Ontmoetingsdag ~

Wij kijken terug op een fantastische Ontmoetingsdag! Wij willen iedereen die gisteren naar Windesheim is gekomen bedanken voor de mooie dag. Interessante presentaties, mooie gesprekken, bijzondere ontmoetingen en vooral samen de liefde voor het...

0

Sponsorloop voor kinderen op 15 april

Onze stichting organiseert op de ontmoetingsdag op 15 april a.s. een leuke sportieve activiteit speciaal voor jou: Een sponsorloop! Jij kunt kinderen in Haïti helpen … door te rennen! Deze actie heet ‘Rennen voor...

0

WATER – actie

Na orkaan Matthew heeft Stichting Naar School in Haïti de bevolking rondom de school in Kablain (Haïti) geholpen met noodhulp waaronder kleding, voedsel en drinkwater. Daarnaast konden wij gezinnen helpen d.m.v. uitdelen van zaaigoed...

0

Vrijwilligster Jannie

In het zonnetje: vrijwilligster Jannie Sikkema Graag geven wij vrijwilligster Jannie Sikkema een hele dikke pluim! Al jaren verzorgt Jannie (met hulp van haar zussen) de verkoop van prachtige Haïtiaanse spullen voor onze stichting. Zij reist stad en land...

0

Programma ontmoetingsdag 15 april 2018

Onze jaarlijkse Ontmoetingsdag is op zondag 15 april. Dit jaar op een nieuwe locatie, centraal in het land; in het dorpje Windesheim (bij Zwolle). Programma ontmoetingsdag 2018: 10.30 uur  Welkom en elkaar ontmoeten met koffie of...

0

The Ride on Education 2018

Fiets met Stichting Naar School in Haïti mee voor onderwijs in Haïti. Gewoon doen! Voor meer informatie mail of bel gerust; info@StichtingNaarSchoolinHaiti.nl