Stichting Naar School in Haïti

0

Waterkruik actie

Afgelopen zondag gaf Dhr. Eerhard Mensink van ‘De Gevulde Waterkruik’ een interessant presentatie over de watertanks die hij bouwt in Guinee. (Africa). Hier meer informatie over de 5000 liter waterreservoirs die gebouwd worden om...

0

Ontmoetingsdag op zondag 7 april

Kom gezellig op onze Jubileum ontmoetingsdag op zondag 7 april 2019. Tijdens de Ontmoetingsdag informeren wij u over onze projecten in Haïti en over acties die wij in Nederland houden. Het is natuurlijk ook...

0

De Nieuwsbrief uit Haïti is er weer!

Wij delen graag met u hoe het gaat op onze scholen en met de leerlingen.Hij is er weer! De nieuwsbrief uit Haïti! Lees hier het laatste nieuws van ons onderwijsproject in Haïti: https://stichtingnaarschoolinhaiti.nl/wp-content/uploads/2019/04/Nieuwsbrief-Haiti-nr1-2019-Maart-2019.pdf Lees...

0

Nieuwe actie: WaterTank

Schoon en veilig drinkwater is van levensbelang. Daarom zijn wij een WaterTank-actie gestart. Stichting ‘De Gevulde Waterkruik’ heeft in Gambia iets gevonden op het probleem dat schoon drinkwater er veelal niet is, voor arme...

0

Sponsorloop voor kids en teens

Stichting Naar School in Haïti organiseert op de ontmoetingsdag op 7 april a.s. een leuke sportieve activiteit speciaal voor jou: Een sponsorloop!Jij kunt kinderen in Haïti helpen … door te rennen! Deze actie heet ‘Rennen...

0

Fietsers gezocht

Wij zoeken sportievelingen;Wij zoeken fietsers die voor onze stichting mee willen fietsen naar Parijs in juli 2019.

0

Ontmoetingsdag op 7 april 2019

Kom gezellig op onze Jubileum ontmoetingsdag op zondag 7 april 2019.   Wij organiseren deze gezellige dag voor alle mensen die onze school, onze projecten en de kinderen in Haïti een warm hart toedragen....

0

Geweld in Haïti blijft aan

Momenteel is de Nederlandse Marijke Zaalberg in Haïti. Marijke woont en werkt als 23 jaar in Haïti. Zij heeft Stichting Naar School in Haïti opgericht om onderwijs te verzorgen voor kinderen in de bergen....