Stichting Naar School in Haïti

0

Fietsers rijden een prachtig bedrag bij elkaar.

Zaterdag werd de eindbestemming van The Ride on Education bereikt; Brussel. De jaarlijks terugkerende sponsorfietstocht van een week bracht ruim 17.500 euro op. ‘De precise totaalstand moeten we nog berekenen’, aldus de organisatie. De...

0

Onze acht toppers!

Regen, wind en 604 km hebben de fietsers van The Ride on Education doorstaan. Alle 24 fietsers hebben een geweldige prestatie geleverd. Wij willen in het bijzonder het bestuur van ‘The Ride’ bedanken, voor...

0

ROUTEDAG 6 van de fietstocht

Na een welverdiende rustdag gaan onze fietsers er vandaag weer tegenaan! Zij fietsen vandaag een etappe van 94.6 kilometer, van Burg-Haamstede naar Knokke-Heist. Vandaag dus de Belgische grens over! 😀 De fietsers beginnen de dag...

0

Bekijk hier het filmpje van RTV Drenthe

Al bijna 16.000 euro binnen en nog geen meter gefietst! Bekijk het filmpje: http://www.rtvdrenthe.nl/nieuws/124165/Al-bijna-16-000-euro-binnen-en-nog-geen-meter-gefietst RTV Drenthe schrijft: BEILEN – Het is de vijfde keer dat The Ride on Education wordt georganiseerd. Organisator Hugo Waalewijn...

0

Nog 2 nachtjes slapen tot de start

Overmorgen is het zover! Komt u alle fietsers a.s. zaterdag ook om 10 uur uitzwaaien bij de start voor het gemeentehuis in Beilen? Een feestelijk begin, met groot aanmoedigend applaus, geeft de fietsers vast...

0

Vooruit met de geit!

De geitenactie die wij hielden na orkaan Matthew (eind 2016) heeft letterlijk en figuurlijk vruchten geworpen. De eerste geiten hebben jongen gekregen. Deze lammeren zijn al groot genoeg om aan het volgende gezin te...

0

Fietstocht 2017

Hallo, Mijn naam is Emma Cornelis, 16 jaar. Ik fiets volgende week met mijn nicht Maartje,met oma (Marijke Zaalberg) en 21 andere fietsers van Beilen naar Brussel.  Een gezellige groep fietsers die wij van...

0

Onze nieuwe website is online

Deze website is tot stand gekomen dankzij Chris van der Scheer van ‘PC Patrol’. Belangeloos heeft Chris deze site voor onze stichting gebouwd. Fantastisch! Een vakman met heel veel geduld, die zijn ICT-skills en...