Bestuur neemt afscheid van Age en Mariemirca

Ons bestuur neemt afscheid van twee geweldige leden. Age Braad heeft na zeven jaar ons bestuur verlaten. Hij heeft meer tijd voor zijn gezin en zichzelf nodig. Mariemirca Merisièr legt haar taken neer omdat zij gaat emigreren naar Amerika, een nieuw avontuur tegemoet. We zullen hun inbreng enorm missen.

Age, jij bent voor mij een heel grote steun geweest. In het bijzonder tijdens de negen moeilijke maanden dat ik door corona onafgebroken in Haïti was, belden we veel. Je bevestigde me keer op keer waar ik twijfelde of ik het nog goed zag. En je was degene die heel duidelijk zei dat ik snel terug moest naar Nederland, toen het echt te gevaarlijk werd. Ook regelde jij van alles, zoals de locaties van onze Ontmoetingsdagen en vergaderingen en je overlegde met Paul over kostenberekeningen en of iets verantwoord was. Dank je wel dat je ons bestuur zoveel jaren hebt versterkt! Mesi anpil! Dank je wel!

Marijke

Mariemirca, heel erg bedankt voor alle notulen die jij de laatste negen maanden hebt gemaakt en voor jouw enthousiasme om te proberen meer Haïtianen bij ons werk te betrekken. En voor Instagram! Wij snappen nu beter hoe alles werkt. Heel veel geluk!

Marijke

Dit vind je misschien ook leuk...