Een droom die waar wordt!

Wij zijn heel trots :)!
Onze school  in Godinot hebben wij overgedragen aan een groep enthousiaste jongeren ‘AvecNousTout’.  Meneer Gaston en Marcel Heureux geven deze jongeren de kans om kinderen naar school te laten gaan. Twee van hen zijn oud leerlingen van onze school, Elinord Marc Orvil en Philistin Aurelus. Het is een een deel van onze droom die uitkomt. Dat jonge mensen, die wij hebben mogen opleiden, nu zelf voor de klas staan om kinderen in de afgelegen bergen onderwijs te geven.

Onze twee lokalen zouden leeg komen. Een nieuwe generatie gaan ze nu gebruiken. Ook ons speel-leermateriaal, en de tafels en stoelen blijven zij gebruiken.

Heel veel dank aan meneer en mevrouw Gaston, die hun terrein in Godinot sinds 2000 beschikbaar stelden aan ons. Nu geven wij het stokje door aan de jeugd.
Het maakt ons heel blij!

 

Dit vind je misschien ook leuk...