Een voedselpakket voor Madam Felicia

Dit is Felicia, 89 jaar oud. Felicia heeft drie kinderen. Ze woont bij een van haar kinderen. Om te leven krijgt zij soms hulp van andere mensen. Maar door de slechte situatie in Haïti is die hulp te weinig om elke dag te kunnen eten.

Felicia is één van de ouderen die van ons een voedselpakket krijgt. Deze foto is genomen bij de uitdeling van voedselpakketten in januari jl. Zij vertelde toen dat zij inmiddels drie dagen niet had gegeten. Nadat zij haar voedselpakket had gekregen en weer opweg ging naar huis, viel ze vlakbij onze school flauw van de honger.

Helaas is dit voor veel Haïtianen het leven van alle dag in het huidige Haïti. Daarom helpen wij zoveel mogelijk mensen in de omgeving van onze school met een voedselpakket.

Helpt u ook mee? Een voedselpakket kost € 35,-. Daarmee heeft een gezin een maand lang te eten.

U kunt uw bijdrage overmaken naar NL57 RABO 0369 4665 00 of NL20 TRIO 0320 3640 03 t.n.v. Stichting Naar School in Haïti ovv ‘Rijst en zaden’. Heel veel dank! Mesi anpil!

 

Dit vind je misschien ook leuk...