Kerstmarkt in Deventer: 13, 14 en 15 december.

Van 13 tot en met 15 december 2018 is er weer een sfeervolle Lebuïnus Kerstmarkt in de Grote of Lebuïnuskerk in Deventer. Bezoek de kraam van Stichting Naar School in Haïti op de sfeervolle kerstmarkt Lebuinus kerk.

De Lebuïnus Kerstmarkt in de Grote of Lebuïnuskerk in Deventer is een gezellige en sfeervolle kerstmarkt. Tijdens de kerstmarkt zullen er zo’n 80 kramen in de kerk te vinden zijn met leuke kerstartikelen, de meeste van ambachtelijke aard. Daarnaast zullen er verschillende muziekensembles en koren optreden, waardoor je het ultieme kerstgevoel krijgt.
Deventer staat gedurende de kerst volledig op z’n kop en wordt helemaal omgebouwd tot kerststad!
.

Vrijwilligers Jannie en Marijke verkopen er prachtige handgemaakte Haïtiaanse spullen. De kerk is verwarmd en zeer gezellig ingericht.
Natuurlijk is er ook tijd om onze vrijwilligers te spreken. Zij vertellen graag over ons scholen in Haïti.

Wanneer: 13, 14 en 15 december 2018.
Waar: De Grote of Lebuinuskerk
De ingang van de Kerstmarkt is onder de toren aan het Grote Kerkhof.

Dit vind je misschien ook leuk...