Onze december 2022 nieuwsbrief! Lees hem hier!

Nieuwsbrief Haïti nr 4 2022 december

Hoe ging het in de maanden september, oktober, november en december 2022 in onze school. Vanaf het begin was er een goede opkomst doordat de leerlingen gezegd was naar school te komen en dat zij iets zouden krijgen. Sommige andere scholen zijn op 1 december 2022 geopend, maar de meeste scholen zijn nog gesloten. Men is bang doordat de bandieten hebben gedreigd de scholen in brand te steken. De minister van onderwijs heeft toestemming gegeven dat de scholen weer open mogen.

Wij zijn erg trots dat onze leerlingen steeds naar school toe kunnen gaan en elke dag een warme maaltijd krijgen. Met heel veel dank aan directeur Kempès en zijn team die de moed hadden onze school open te houden. Dagelijks ontvangt Marijke een rapport van Kempès met de dingen die gebeuren, goed of fout zijn gegaan. Het is zo fijn voor de kinderen dat zij kind kunnen zijn als zij bij ons op school zijn. Zij verdienen het in deze zeer moeilijke tijden.

Dit vind je misschien ook leuk...