De bouw van onze nieuwe schoolbakkerij is begonnen!

We zijn trots en dankbaar dat we een bakkerij kunnen bouwen op het terrein van onze school. Een heel belangrijk project.

De bouw is begonnen. Er wordt volop gewerkt. De fundering is aangelegd, het beton gestort en de muren worden gemetseld. Er wordt met veel positieve energie aan de bouw gewerkt. Dit project geeft de mensen hoop en bemoediging in deze onzekere en heftige tijd. Brood vinden is voor iedereen elke dag weer een zware opgave. Ook voor de directie van onze school en de mensen in de omgeving. Als onze bakkerij klaar is gaan we elke dag brood bakken voor het ontbijt van onze leerlingen en de schoolwinkel, zodat ook mensen in de omgeving dichtbij huis brood kunnen kopen.

Om dit project te realiseren is veel geld nodig. Bouw ook mee! Kijk hier voor meer informatie over dit project en het projectplan

Dit vind je misschien ook leuk...