In herinnering Anel METELLUS

In de nacht van 21 op 22 januari is onze medewerker Anel Mettelus onverwacht overleden. In onze nieuwsbrief van september maakte u kennis met hem. Anel werkte al 13 jaar voor onze school en wij zijn heel verdrietig dat hij zo jong, hij was slechts 39 jaar, en zo plotseling gestorven is. We kunnen het nog nauwelijks bevatten. Anel was een bijzonder mens. Hij was een lieve en eerlijke man op wie wij altijd konden rekenen en bouwen. Het is een groot verlies voor onze school, voor zijn moeder, met wie hij samenwoonde, en voor zijn vriendin, waarmee hij binnenkort zou trouwen. Vandaag wordt Anel begraven. Uit dankbaarheid voor wat hij heeft betekend en uit respect voor wie hij was heeft de vlag bij ons op school tot aan vandaag half stok gehangen. Iedereen in onze school zal hem missen. In gedachten zijn wij ook bij zijn moeder, zijn aanstaande vrouw en de rest van zijn familie.

Leest u het verhaal van Anel Metellus van afgelopen september nog eens terug, het verhaal van Anel

Dit vind je misschien ook leuk...