Onze nieuwsbrief is er weer! Lees hem hier.

Er is weer nieuws uit Haïti! Lees onze nieuwsbrief:

Nieuwsbrief Haïti nr2 – juni 2022

We vertellen hoe het gaat op onze school. We brengen verslag uit van de ontmoetingsdag. En ook deze keer weer een persoonlijk verhaal van Marijke Zaalberg.

Zaterdag 16 juli a.s. gaat een groep enthousiaste fietsers van start in Koblenz voor The Ride on Education, de jaarlijkse fietstocht voor het recht op onderwijs voor kinderen in ontwikkelingslanden. In zeven dagen fietsen zij langs de rivier de Rijn met als eindbestemming Hoek van Holland. U kunt hen sponseren. In de nieuwsbrief meer daarover. Let op! In het rekeningnummer is een typefoutje geslopen. Het juiste rekeningnummer is NL49 TRIO 2024 5833 50.

We wensen u veel leesplezier en een heel mooie zomer!

Dit vind je misschien ook leuk...