Kerstmarkt in Deventer 14, 15 en 16 december

Van 14 tot en met 16 december 2017 is er weer een sfeervolle Lebuïnus Kerstmarkt in de Grote of Lebuïnuskerk in Deventer. Bezoek de kraam van Stichting Naar School in Haïti op de sfeervolle kerstmarkt Lebuinus kerk.

De Lebuïnus Kerstmarkt in de Grote of Lebuïnuskerk in Deventer is een gezellige en sfeervolle kerstmarkt. Tijdens de kerstmarkt zullen er zo’n 80 kramen in de kerk te vinden zijn met leuke kerstartikelen, de meeste van ambachtelijke aard. Daarnaast zullen er verschillende muziekensembles en koren optreden, waardoor je het ultieme kerstgevoel krijgt.
Deventer staat gedurende de kerst volledig op z’n kop en wordt helemaal omgebouwd tot kerststad!
Onze stichting verkoopt er handgemaakte artikelen uit Haïti.
Tot ziens in Deventer!

Openingstijden
Donderdag 14:00 – 21:00 uur
Vrijdag 10:00 – 21:00 uur
Zaterdag 10:00 – 17:00 uur

Dit vind je misschien ook leuk...