The Ride on Education is gestart

The Ride on Education is van start gegaan! Vanmorgen om 10 uur hebben we de fietsers uitgezwaaid in Arnhem.

Na een aanmoedigende toespraak van wethouder Bob Roelofs en de voorzitter van The Ride on Education, werd het startschot gegeven en vertrokken alle fietsers voor hun eerste etappe van 72 km.

Twaalf mensen stapten op de fiets om geld in te zamelen voor onze school Ecole Soleil de Hollande in Haïti. Juist nu het zo angstig en onzeker is in Haïti, is het belangrijker dan ooit dat wij kinderen onderwijs geven. Dat zij zich kunnen ontwikkelen en hoop houden op een betere toekomst.

We vinden het geweldig dat Mieke, Tineke, Albert, Dick, Cees, Wim, Janny, Gerda, Erna, Riet, Klaas en Marijke fietsen voor deze kinderen!

U kunt deze kanjers aanmoedigen door een sponsorbedrag over te maken op NL49 TRIO 2024 5833 52 t.n.v. The Ride on Education. Vermeld hier dan bij ‘Haïti/ en de naam van één van de fietsers. Bijvoorbeeld Haïti/Janny…

Uw bijdrage komt volledig ten goede aan de kinderen en goed onderwijs op onze school.

Heel veel dank, mesi anpil!

Dit vind je misschien ook leuk...